•  

O nas


Jesteśmy firmą zajmującą się administrowaniem nieruchomościami. Zarządzamy budynkami wspólnot mieszkaniowych, spółdzielczych, prywatnych, zajmujemy się także obsługą administracyjną budynków użyteczności publicznej. Od 2000 roku działamy na rynku nieruchomości, posiadamy odpowiednie doświadczenie, a nasi administratorzy nieruchomości posiadają państwową licencję zawodową.

Do administrowania nieruchomościami i prowadzenia inwestycji podchodzimy w sposób kompleksowy, od wykonania rachunkowości, poprzez obsługę techniczną i budowlaną, aż po sprzątanie i wywóz odpadów. Jesteśmy rzetelną i wiarygodną firmą, która zarządza w sposób odpowiedzialny, profesjonalny oraz zgodny ze standardami zawodowymi zarządcy nieruchomości. Chcemy zachęcić do współpracy wspólnoty mieszkaniowe na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz całego województwa lubuskiego.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem finansowym, który nieustannie realizuje standardy zawodowe, przestrzega prawa oraz zasady etyki zawodowej. Robimy wszystko, aby chronić interesy osób, na rzecz których wykonujemy czynności administracyjne. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i dostosowujemy naszą politykę administrowania do każdego z nich. Umiejętnie dostosowujemy się także do ciągle zmieniających się zasad na rynku nieruchomości. Jesteśmy partnerem godnym zaufania – wszelkie zobowiązania wobec wspólnot mieszkaniowych regulujemy terminowo i rzetelnie. Współpracujemy z właścicielami budynków bądź lokali i odpowiadamy za zarządzanie ich mieniem.

 

 

6